KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12422134
nr 1242 2134
Färgetsning
Felix Hatz (1904-1999), "Bubblan". Signerad, daterad 1967, numrerad 6/20. Motivet: 49x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:46:04
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
18 mar